KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9591836
nr 959 1836
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på pannå, ej signerad, ateljé, oramad, 33x23
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 18:33:47
4/5 18:24:46
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt